S.Stanevičiaus g. 21, Vilnius
  8-5 2 479-291
 rastine@jovarelis.vilnius.lm.lt

Rugsėjo 3-oji – tai šventė, kuri paliečia kiekvieną iš mūsų.  Po ilgų vasaros atostogų į Vilniaus vaikų lopšelį-darželį „Jovarėlis“ sugrįžo vaikučių klegesys, juokas ir šypsenos. Visi bendruomenės nariai: tėvai, vaikai ir pedagogai šią gražią dieną susirinko darželio teritorijoje. Čia juos pasitiko šventiškai papuošta aplinka, visur mirgėjo įvairiaspalviai balionai, pasitiko vaikučius linksmieji personažai šuniukas Delmantinas – ikimokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Meiduvienė, Raudonkepuraitė – ikimokyklinio ugdymo pedagogė Audronė Boikovienė. Šventės vedantieji  Bugis – meninio ugdymo pedagogė Eglė Povilaitienė ir Vugis – ikimokyklinio ugdymo pedagogė Živilė Girdijauskienė pasveikino visus susirinkusius šventės dalyvius ir pakvietė sveikinimo žodį tarti darželio pavaduotoja Onutę Krasauskaitę. Ji pasveikino visus su prasminga švente, pasidžiaugė, kad darželis pasipildė dar viena  lopšelinio amžiaus vaikų grupe ir palinkėjo nuoširdaus tarpusavio bendradarbiavimo ir supratimo. Šventės vedantieji pakvietė visus vaikučius pasilinksminti, šokti, dainuoti.