Vilniaus lopšelis-darželis „Jovarėlis“

KVIEČIA Į ATVIRŲ DURŲ DIENELES

Gegužės 14-18 dienomis

Veiklos, užsiėmimai, popietės, pramogos vyks pagal įprastinį dienos veiklų ritmą

2018 m. gegužės 14 d. pirmadienis

16 val. keramikos būrelio vaikų darbų parodėlės „Mažos rankelės-gražūs darbeliai“ atidarymas bendrose darželio patalpose

Vadovė keramikė Rimantė Jurgaitienė

16 val. respublikinio vaikų piešinių konkurso „Iš knygelės į širdelę 2018“ laureatų darbų parodos atidarymas darželio vestibiulyje

16 val. 45 min. Sostinės krepšinio mokyklą lankančių vaikų treniruotė „Būsiu toks kaip Valančiūnas…“ (salė)

Treneris Visvaldas Gumbis

_____________

2018 m. gegužės 15 d. antradienis

Nuo 9 val. 15 min. iki 10 val. 30 min. į svečius kviečia priešmokyklinio ugdymo grupės:

„Pelėdžiukai“

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė ,vyresnioji auklėtoja Danguolė Lanevskienė ir vyresnioji auklėtoja Rasa Jasinskienė

„Voveriukai“

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Živilė Girdijauskienė ir Ligita  Spreadborough

„Žirniukai“

priešmokyklinio ugdymo pedagogė Alvita Šaraitė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė, vyresnioji auklėtoja Rasa Stukaitė

„Katinėliai“

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ieva Jaškienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė auklėtoja metodininkė Marija Titienė

Nuo 16 val. iki 16 val. 30 min. Tomo Petreikio šokių studiją lankančių vaikų pasirodymas „Ei, šokėjau, sukis vėju…“ (salė)

Vadovas Aleksandr Sarafin

17 val. ankstyvojo ugdymo „Boružėlių“ grupės popietė su tėveliais „Žydi pievos, kaip smagu, šoka boružės ratu“ (grupė)

Vyresnioji auklėtoja Rima Palskienė ir auklėtoja Jolanta Davidavičienė, meninio ugdymo pedagogė metodininkė Marytė Bejerienė

17 val. ikimokyklinio ugdymo „OBUOLIUKŲ“ grupės popietė su tėveliais (grupė)

Auklėtoja ekspertė Audronė Boikovienė ir auklėtoja Gitana Jasionienė

2018 m. gegužės 16 d. trečiadienis

9 val. 15 min. sportinis užsiėmimas „Linksmosios kopėtėlės“. Dalyvauja priešmokyklinio ugdymo grupė „Žirniukai“ (salėje)

Kūno kultūros mokytojas Artūr Chatkevič

9 val. 45 min. priešmokyklinio  ugdymo grupė „Katinėliai“ sportuoja kitaip (salėje)

Kūno kultūros mokytojas Artūr Chatkevič

10 val. 30 min. vaikų lankančių VšĮ „Mažieji šnekučiai“ užsiėmimas „Dainuoju ir kalbu angliškai“

Vadovė Jūratė Kielienė

15 val. 45 min. muzika ikimokyklinio ugdymo grupėje „Meškučiai“ „Muzikinės skrynelės paslaptis“ (salė)

Meninio ugdymo pedagogė-metodininkė Marytė Bejerienė, vyresnioji auklėtoja Danutė Minkevičienė

17 val. ankstyvojo ugdymo „nykštukų“ grupės popietė su tėveliais „Saulutė šviečia, pasivaikščiot kviečia“ (grupė)

Vyresnioji auklėtoja Regina Surudienė  ir auklėtoja Regina Jarmalovič

______________

2018 m. gegužės 17 d. ketvirtadienis

Nuo 9 val. 15 min. iki 10 val. 30 min. į svečius kviečia ikimokyklinio ugdymo grupės:

„Obuoliukai“

auklėtoja ekspertė Audronė Boikovienė ir auklėtoja Gitana Jasionienė

„Drugeliai“

Vyresnioji auklėtoja Dovilė Lajauskaitė ir auklėtoja metodininkė Jolanta Meiduvienė

„Bitutės“

Vyresnioji auklėtoja Ramunė Abramauskienė  ir auklėtoja Julija Kučinska

„Meškučiai“

Vyresnioji auklėtoja Danutė Minkevičienė ir auklėtoja Regina Jarmalovič

„Skuzdėliukai“

Auklėtoja metodininkė Aurelija Petručionienė ir auklėtoja Rima Janutėnienė

„Kiškučiai“

Vyresnioji auklėtoja Renata Davidavičienė ir vyresnioji auklėtoja Rita Ustilienė

16 val. 30 min. dainavimo studijos „Šypsenėlė“ atvira veikla “Aš ir muzika“ (salė)

Vadovai Petras Garšva ir Jolanta Meiduvienė

_______________

2018 m. gegužės 18 d. penktadienis

14 val. priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės atsisveikinimo su darželiu šventė „Sudie, Jovarėli, mielas“ (salė)

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, vyresnioji auklėtoja Danguolė Lanevskienė, vyresnioji auklėtoja Rasa Jasinskienė, meninio ugdymo pedagogė metodininkė Marytė Bejerienė

15val. 30 min. Vietnamo kovos menų NIAT NAM treniruotė (salė) Treneris Aleksandr Abramov.

logopedės-ekspertės Reginos Giedrienės konsultacija

gegužės 14 d. pirmadienį ir 16 d. trečiadienį nuo 12 iki 13val. logopedo kabinete