S.Stanevičiaus g. 21, Vilnius
  8-5 2 479-291
 rastine@jovarelis.vilnius.lm.lt

2018 m. lapkričio 28 d. vyko ,,Jovarėlio“ futboliuko čempionatas – tai labai paprasta atmaina, kuri žaidžiama 3 prieš 3 uždarose patalpose. Žaidimas suteikė vaikams daug džiaugsmo, nes vienoje komandoje žaidė tik 3 žaidėjai, todėl visi vaikai įsitraukė į žaidimą.

Sporto šventės tikslas – populiarinti ,,Futboliuko“ žaidimą 3 prieš 3 tarp ikimokyklinio amžiaus vaikų, skatinti jų fizinį aktyvumą, ugdyti motyvaciją judėti, žaisti sportinius žaidimus.

Sporto šventės uždaviniai: ugdyti vaikų judesių vikrumą, greitį, koordinaciją, judėjimą, reakciją, lavinti kamuolio valdymo įgūdžius. Skatinti mokytis komandinio žaidimo.

Sporto šventėje dalyvavo Vilniaus m. lopšelių-darželių ,,Jovarėlis“, ,,Saulėgrąža“, ..Vandenis“, ,,Riešutėlis 4-6 metų vaikai ir pedagogai.

Šventės atidarymas prasidėjo su lopšelio-darželio ,,Jovarėlis“ direktorės sveikinimais bei vaikų ansamblio ,,Spalvotosios natelės“ dainelėmis. Šoko ritminius šokius. Vyko draugiškos rungtys tarp pedagogų. Apdovanojimai.  Direktorė įteikė kiekvienam dalyviui po medalį.