Dienos archyvas: 2018 lapkričio 5

Nuo spalio 12 d. iki 26 d. lopšelyje-darželyje vyko ,,Įdomiausios rudeninės puokštės paroda”. Įdomias, įvairias, spalvingas rudens puokštes pagamino mūsų mažieji kartu su savo šeimomis. Parodoje dalyvavo daugiau kaip 50 šeimų. Dėkojame visoms grupių bendruomenėms už aktyvų dalyvavimą, o parodos organizatoriams – už tradicijų puoselėjimą, gražios aplinkos lopšelyje-darželyje kūrimą, kūrybiškumą ir išradingumą.

Netradicinė šventė ,,Morkadienis” Spalio 16 d. darželyje buvo skelbiama oranžinė diena – Morkadienis. Tėveliai su vaikučiais kūrė morkas(mezgė, siuvo, piešė, aplikavo, kepė sveikuoliškus morkų pyragus).Salėje vaikučius pasitiko ,,Panelė Morka” (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Aurelija Pertučionienė) ir Kiškis Pilkasis (ikimokyklinio ugdymo pedgogė Živilė Girdijauskienė) Kiškis supažindino su Panelės morkos kilme, vartojimo ypatumais, nauda.Vaikučiai dainavo daineles, šoko šokius, vyko estafetės , kas greičiau surinks morkas. Aktyviai vyko morkos galiūnės rinkimai, naudojant svorio ir matavimo priemones. Įsitikinome, kad morkas valgyti sveika.