RESPUBLIKINIO VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSO

„IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2018“

NUOSTATAI

BENDROSIOS NUOSTATOS

Vaikų metų knygos rinkimai jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu, kuris skatina vaikus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra.

Jau penktus metus kviečiame Lietuvos ikimokyklinių įstaigų pedagogus ir tėvelius skaityti lietuvių autorių knygas vaikams, dalyvauti vaikų metų knygos rinkimuose, paskatinti mažuosius skaitytojus savo įspūdžius atspindėti piešiniuose ir dalyvauti piešinių konkurse „Iš knygelės į širdelę 2018“. Šiais metais piešinių konkurse kviečiame dalyvauti ir pačius mažiausius ikimokyklinukus. Jiems siūlome pasiklausytis lietuvių liaudies pasakų.

Šie nuostatai reglamentuoja vaikų piešinių konkurso „Iš knygelės į širdelę 2018“ (toliau – konkurso) tikslą, uždavinius, organizavimą, eigą, darbų vertinimą ir laimėtojų apdovanojimą.

Konkursą organizuoja:

Vilniaus lopšelis-darželis „Saulėgrąža“, adresas – Taikos g. 31, LT-05261 Vilnius, tel./faks. 8 (5) 247 41 82, el.paštas: rastine@saulegraza.vilnius.lm.lt

Vilniaus lopšelis-darželis „Jovarėlis“, adresas – S.Stanevičiaus g. 21, LT-07133 Vilnius, tel. 8 (5) 247 92 91, el. paštas: rastine@jovarelis.vilnius.lm.lt

Konkurso partneriai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Konstitucijos pr. 25, Vilnius,

Vilniaus m. savivaldybės centrinė biblioteka Justiniškių biblioteka, Justiniškių g. 62A, Vilnius.

Konkurso rėmėjai: Labdaros ir paramos fondas „ŠVIESKIME VAIKUS“.

Piešinių konkurso IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2018 nuostatai