Gerbiami tėveliai,

2017 m. spalio 9 – 13 dienomis

skelbiame

Savaitę, skirtą vaikų saugumui

Pirmadienį                 pokalbiai/diskusijos ir veiklos tema

„Aš saugus, kai žinau…“

Antradienį                  žaisime evakuacijos pratybas dalyvaujant

priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai

Trečiadienį ir ketvirtadienį      vaikų įspūdžiai kūrybiniuose darbuose

Penktadienį                savaitės apmąstymai, žaidimai, filmukų

žiūrėjimai salėje, tėvelių idėjos apibendrinant

savaitės temą

Mūsų darželis talkins Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui (suderinta su Vilniaus miesto savivaldybe) kuriant visai Respublikai mokomąją medžiagą, kaip tinkamai evakuotis iš ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Pratybų metu bus tikslinami kiekvieno darbuotojo veiksmai, užtikrinantys vaiko saugumą ir gyvybę.

Pratybos truks apie 10-20 min. Vaikai apsirengę ir saugiai, vedini savo auklėtojų, auklėtojų padėjėjų ir padedant kitiems darbuotojams, iš grupių nueis į paženklintas pavėsines.

Linkėdama gerų įspūdžių,

Administracija